niedziela, 26 czerwca 2011

Striped sunday

Dziś nareszcie zaczynam spokojniej oddychać po ostatnich kilku trudnych miesiącach. Więcej czasu to dłuższy sen, smaczniejsze jedzenie, opanowane nerwy i oczywiście buszowanie po wyprzedażach ;) Sukienka, którą mam dziś na sobie pochodzi z wiosennej kolekcji H&M i jest już oczywiście sporo przeceniona. Mi spodobała się bardzo, bo pomimo rzucających się w oczy kolorowych pasków, jest dość uniwersalna. Pasuje i do obcasów i do płaskich trampek, z różnymi dodatkami może wyglądać zupełnie inaczej, ale i tak zawsze pozostanie na pierwszym planie ;) Poza tym nie jest uszyta z cienkiego materiału, a z dość mięsistej bawełnianej mieszanki dzięki czemu nadaje się idealnie na kapryśne, norweskie lato.

English: Today I can finally relax and calm my breath after few tough months. More time means longer sleep, more tasty food, nerves under controll and, of course, buying clothes on sales ;) The dress is from H&M's spring collection and now is already on sale. I liked it a lot. Despite the colourful stripes, it's quite universal. It suits to high - heels and to sneakers as well. It can look different with various kinds of accessorises, but it will be always on the foreground. Moreover the dress is made of densley woven cotton which is perfect for capricious Norwegian summer. 
Ania
fot. Piotrek

12 komentarzy:

 1. Piękne kolory!

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny pasiak :) co za kolory!

  Pozdrawiam,
  rudsini.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. prześliczna sukienka;)

  http://jeilliebean.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna sukienka. :)

  Pozdrawiam,
  dominique-f.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam serdecznie! Jestem w trakcie pisania pracy dyplomowej na temat internetowej społeczności szafiarek. Serdecznie zapraszam Was do wypełniania poniższej ankiety. Wiem, że było już wiele próśb dotyczących wypełnienia ankiet i być może jest to już męczące. Mimo to wierzę, że mi pomożecie. Wszystkie odpowiedzi będą poufne, anonimowe i wykorzystane tylko w celach edukacyjnych.
  Poniżej zamieszczam link do ankiety (link należy skopiować i otworzyć w nowym oknie)

  https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHRqT3I4LWlZXzc1N0lheEZxdVdqTnc6MQ

  Pozdrawiam i z góry bardzo, bardzo dziękuję za każdą wypełnioną ankietę:)

  OdpowiedzUsuń
 6. fajne pasy:)

  zapraszam www.magdarling.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń